Kompozit Panel KaplamaKompozit Panel Kaplama

KOMPOZİT PANEL KAPLAMA NEDİR ?
Kompozit Panel KaplamaKompozit panel kaplama, iki yüzlü alüminyum levhadan oluşan, bu levhaların arasına polietilen dolgulu, bir yüzü renkli diğer yüzü alüminyum kompoze olan levha türüdür.

Kompozit panel kaplama çeşitleri ileri teknoloji ile üretilmiş, yapıların mimari karakteristiklerini ön plana çıkaran oldukça şık görünümlü olması nedeniyle tercih edilir. Bu sistemin en önemli özelliği, her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir mimari gönümün oluşturmasıdır. Bir çok renk seçeneği bulunan kompozit panel kaplama, ahşap ve granit seçenekleri ile de giydirme sistemlerinde yerlerini almaktadır.
 

KOMPOZİT PANEL KAPLAMALARIN AVANTAJLARI

*Kompozit Panel Kaplama çeşitleri, dış ve iç cephelerde kolaylıkla tüm cephelerde uygulanabilmektedir.
*Sürekli farklı kullanım alanı açılan kompozit panel kaplama aynı zamanda restorasyon işlemlerinde kullanılır.
*Renk yelpazesi oldukça geniş olmasının yanında hafif, kolay şekillenebilir olması, dayanıklı olması ve iklim şartlarından etkilenmemesi kompozit panel kaplama sisteminin pozitif özellikleri arasında yer alır.  
Kompozit Panel KaplamaKompozitin boyalı yüzü genellikle uv dayanıklı  PVDF üst kaplama sistemiyle dayanıklı ve dış cephe için ideal hale gelir. Konum, rüzgar yükü ve uygulama biçimleri dikkate alınarak kompozit paneller farklı kalınlıklarda üretilir.

Kompozit panel kaplamaları soğuk şekilde el aletleriyle şekil verilebilir şekilde üretilir. El makineleri, panel testereleri veya kompozit panel makineler ile kesme, biçme ve bükme şekillendirme gibi işlemler kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Profer Giydirme Cephe Çözümleri, binanızın her türlü yapısını dikkate alınarak sizlere en uygun çözümler sunar. Kompozit panel kaplama çeşitleri en uygun seçeneklerle, en yüksek kalite standartlarında sizlerde buluşturuyoruz.

 

KOMPOZİT PANEL KAPLAMA REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI;  • Kötü İyi

Daynex E-Ticaret Sistemleri Version1.0 © 2013 profer.com.tr | Giydirme Cephe Çözümleri